מדריך חינמי להורדה - 5 הצעדים לבניית ביטחון כלכלי למשפחה
.

קבלו בחינם, את המדריך "5 הצעדים הפשוטים לבניית ביטחון כלכלי" הכולל מעל 25 עמודים של שיעורים פשוטים, כלים פרקטיים, משימות וטיפים מעולים שיביאו לפריצת דרך משמעותית בהתנהלות הכלכלית שלכם בבית

הנה מקצת שתקבלו במדריך:

כיצד להתמודד בהצלחה עם 3 אתגרים מרכזיים בהתנהלות עם כסף

איך להציב נכון מטרות כלכליות בחיים ולהגיע לשפע של הזדמנויות

כיצד נוסחת ההצלחה של תומאס לאונארד יכולה לשנות את החיים שלכם

כללים חשובים וטיפים מעשיים לניהול זמן אפקטיבי ביום-יום

כיצד לתכנן ולנהל נכון את התקציב המשפחתי שלכם

ועוד...

להורדת המדריך בחינם מלאו את הפרטים בטופס והמדריך כבר בדרכו לתיבת המייל שלכם!

גם אני שונא ספאם ולא אעביר את הפרטים שלכם לאף אחד אחר!

הפרטים שלכם יקרים לנו מאוד, כמותכם!

למה כתבתי את המדריך הזה:

שלום, שמי אלכס שר. אני מנטור מוסמך לכלכלת המשפחה, בעל תואר B.A. במנהל עסקים ומעביר סדנאות לצמיחה כלכלית. ליוויתי יותר מ-350 משפחות ב-5 השנים האחרונות בתהליכים מגוונים להתייעלות כלכלית במסגרת בית הספר לכלכלת המשפחה.

אחרי אלפי שעות שביליתי עם המשפחות במטרה לעזור להם לעשות סדר בהתנהלות הכלכלית, הרגשתי שיש תסכול מאוד גדול וחוסר ידע איך לשפר התנהלות כלכלית בדרך שתעבוד לאורך זמן. היום אדם שרוצה לקבל כלים לשיפור במצבו הכלכלי מתמודד עם הרבה מאוד אתגרים ברמה כלכלית, זוגית, משפחתית, רגשית, מקצועית וכד'.

אני תמיד אומר, שאת העקרונות הבסיסיים להתנהלות כלכלית נכונה כל אחד חייב ללמוד וליישם אצלו במשפחה בשביל להגיע לביטחון כלכלי ושקט נפשי. וזה כל כך פשוט ואפשרי אם יודעים מה באמת עובד ועל מה לא כדאי לבזבז את הזמן. זאת הסיבה למה כתבתי את המדריך הפרקטי "5 הצעדים לבניית ביטחון כלכלי" במטרה לתת לכם רק את הכלים שעובדים שיכולים ממחר בבוקר לשפר בצורה ניכרת גם את ההתנהלות הכלכלית שלכם!

2 לקוחות מספרים על השינוי שחל בחייהם:

אנחנו מרגישים שבאמת מרוויחים כסף וגם יודעים על מה הוא הולך ושיש כסף והכול הרבה יותר מסודר. סוף כל סוף הצלחנו לעמוד בתקציב המשפחתי ולדעת איך להשתמש בו. הצלחנו להתגבר על הרבה מאוד בעיות כמו של שינה ושל מרדף לאחר הכסף. עכשיו ישנה תחושה של שלווה ויותר רוגע במצב הכלכלי.

 

אלמוג ולאריסה חסן, אשקלון

אנחנו הצלחנו להטמיע התנהלות כלכלית לפי תקציבים מוגדרים מראש, הפסקנו לקחת הלוואות, הצלחנו לעמוד בתקציב ועדיין להיות ברמת חיים טובה ואנו מוכנים כלכלית למעבר לדירה גדולה ולהוצאות גדולות יותר. לסיכום, אנו מאוד מרוצים מפני שקיבלנו את כל הכלים להתמודדות עם ההוצאות ותכנון העתיד הכלכלי.

אלה ואנדרי אודסקי, נס ציונה

לפרטים נוספים ניתן להשיג אותנו גם באימייל: alex@alexsher.co.il באתר: http://www.alexsher.co.il/

נוצר באמצעות מערכת רב דף מבית רב מסר

.